ניהול התיק - אבי לוטן - עורך דין רשלנות רפואית

  • כדי לנהל תיק תביע הנושאי נזקי גוף בצורה הולמת וראויה ישנה חשיבות קריטית למידת הנסיון והמיומנות שנרכשה ע''י עורך הדין. במשך השנים המשרד שם בראש מעייניו מתן שירות מקצועי, אמין ורגיש תוך שימת דגש על השגת התוצאות המשפטיות הטובות ביותר ללקוח. זאת ועוד, אנו מאמינים כי התייחסות אינדיבידואלית לנסיבות שונות באירועים שונים הינה גורם מכריע להצלחתה של התביעה, ולכן אנו מקדישים ומשקיעים זמן רב בכל תיק באופן נפרד ואוטונומי לחלוטין לגילוי הפוטנציאל הטמון בו. לזכות המשרד ניתן לזקוף את קביעתן של פסיקות משפטיות תקדימיות חשובות ביותר, ובמקביל ניתן למנות שורה של הישגים והצלחות למען לקוחותינו.

    בכדי להעלות את סיכויי הצלחת התביעה ישנה חשיבות קריטית לשלבים המקדימים לתביעה ולגיבוש התיק. אנו מאמינים ששלב זה מסווג את התביעה כרצינית ומבוססת, לאחר שפרטי האירוע נחקרו לעומקם. לכן, כצעד ראשוני מתקיימת פגישה בין הנפגע או קרוביו לעורך הדין שימונה לניהול התיק בהמשך, בה מסתברים לנו פרטי האירוע. מומלץ להציג עוד בפגישה זו את כל המסמכים הנוגעים לדבר וקיימים בידיו של הנפגע. המשרד מתמחה בתשאול ותחקור הלקוח וכן עדים נוספים- פעולות הדורשות יכולת וידע מקצוע רב. אנחנו משתדלים לפעול למען הלקוח ולהקל עליו את הפרוצדורות הבירוקרטיות, למשל: איסוף טפסים או שליחתם בפקס במקום הלקוח. (מחייב חתימה על ויתור סודיות).

    במישור המקצועי המשרד משתף פעולה עם המומחים בעל השם הטוב ביותר בארץ ובחו''ל, למתן חוות דעת רפואיות ובעזרתן חיזוק הטענות המשפטיות בתיק.

    בסיום שלבים אלו , היה וקיימת עילת תביעה חזקה, כתב תביעה יוגש לביהמ''ש. מכאן ואילך משך הזמן שיביא לסיומו של ההליך המשפטי וסגירת התיק תלויה בהיקפו, רמת המורכבות שלו וכדומה.

    במרבית המקרים, משרדנו גובה שכר טרחה בהתאם להצלחת התיק, ובאחוזים מתוך סכום הפיצויים הנקבע בבית המשפט. עם זאת, במקרים של תאונות דרכים, המשרד גובה שכר טרחה לפי הקבוע בתקנות. משרדנו מעריך את זכותו של תובע להתעדכן בהתקדמויות מכריעות בהליכים המשפטיים.