אודותינו - אבי לוטן - עורך דין רשלנות רפואית

 • המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט.

  המשרד מייצג את הצד התובע בלבד (אינו מייצג את חברות הביטוח או בתי החולים) ומתמחה בכל סוגי הפגיעות לרבות פגיעות חמורות וקשות במיוחד. במהלך השנים, טיפל המשרד בתיקים רבים ומגוונים שנגרמו כתוצאה מרשלנות רפואית והגיע להישגים משמעותיים ומרשימים.

  מטרתנו בעת טיפול בתיק היא הבאת הלקוח לקבלת פיצוי מרבי עבור הנזק שנגרם לו ולמשפחתו וחזרתו לשגרה בהקדם, חרף הפגיעה הקשה שספג.

  כחלק מהגשת התביעה, נדרשת חוות דעתו של מומחה רפואי על ממצאי התיק, דעה לה מייחסים משקל רב בבית המשפט. משרדנו עובד יחד עם טובי המומחים הרפואיים בארץ ובחו"ל, אשר חווים דעתם המקצועית לביסוס טענות התביעה מטעם המשרד.

  מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

  תחומי ההתמחות המרכזיים של המשרד:

  רשלנות רפואית:
  תחום זה רחב ומכיל סוגים שונים ורבים של תביעות אפשריות. משרדנו התנסה והתמחה במרבית התחומים ביניהם רשלנות רפואית בניתוחים, רשלנות באבחון מחלה, במתן טיפול, רשלנות בקבלת הסכמה מדעת לטיפול, רשלנות של הרופא המרדים, רשלנות באבחון וטיפול במחלת הסרטן, באירועי לב, באירועי מוח ועוד. בנוסף, תחום התעסקות מרכזי של המשרד הוא רשלנות רפואית בלידה (שהובילה לנזקי גוף חמורים, שיתוק מוחין, נכות ועוד), רשלנות רפואית במעקב הריון (רשלנות באבחון מחלות גנטיות או תורשתיות כגון תסמונת דאון, דיסאוטונומיה משפחתית, גילוי חלקי של מידע להורים טרם הלידה אודות מצב העובר ועוד), רשלנות בטיפול בתינוק במחלקת תינוקות או פגים ועוד.

  הניסיון הרב שצבר המשרד במהלך השנים, מסייע למשפחות בקבלת ייעוץ משפטי בפורומים שונים הנוגעים לרשלנות רפואית ביניהם פורום אתר מקום מיוחד המיועד להורים עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, ואתר עמותת אהב"ה- ארגון הנכים בישראל.

  בשל ההשלכות הקשות שעשויות להתלוות לרשלנות רפואית, סכום הפיצוי לניזוק עשוי להגיע לעשרה מיליון שקלים ויותר. סכום הפיצוי נועד לכלול את כלל ההוצאות הכלכליות המתלוות למשפחה בטיפול בניזוק החל מטיפולי שיקום ועזרה סיעודית וכלה בהתאמת הרכב והדיור לצרכיו המיוחדים.

  נזקי גוף נוספים:
  במשך כ-30 שנים, צבר המשרד ניסיון בייצוג נפגעים בתאונות קשות כגון:

  תאונות דרכים- ניזוקים הסובלים מפגיעות בתפקודי המוח, פגיעות רב מערכתיות, פגיעות בעמוד השדרה ועוד.

  תאונות עבודה- פגיעות רב מערכתיות, שיתוק ואף מוות כתוצאה מתאונת עבודה.

  טביעות באתרי רחצה ובים- המשרד מייצג נפגעים בתביעות נגד הרשויות תוך הגעה להישגים עצומים בתחום והשגת פיצויים מקסימאליים לנפגע או למשפחתו.

  כמו כן, מייצג המשרד נפגעים שניזקו כתוצאה מפגעים סביבתיים, תאונות טיסה, רשלנות רשויות מקומיות ועוד.